Warzywa i owoce

Sukces w branży gastronomicznej zawdzięcza się nie tylko dobrej znajomości potrzeb współczesnego konsumenta, wiedzy oraz doświadczeniu. Istotne znaczenie ma również dostęp do jak najlepszej jakości produktów spożywczych. To dzięki starannie dobranym artykułom można tworzyć smaczne dania z całego świata. Tym właśnie się zajmujemy: dostarczamy wszystko, co niezbędne, aby cieszyć podniebienia gości restauracji oraz hoteli, a także klientów firm cateringowych i punktów gastronomicznych. I zajmujemy się tym nie bez sukcesów. Obsługujemy odbiorców zainteresowanych dostępem do starannie wyselekcjonowanych, a następnie odpowiednio przygotowanych produktów, w tym warzyw oraz owoców. Zachęcamy do dokładnego zapoznania się z naszym asortymentem. Czekają tu zarówno mrożone, jak i przetworzone artykuły spożywcze nadające się do dalszej obróbki.

Starannie wyselekcjonowane warzywa i owoce dla gastronomii

Bogactwo wyboru nie jest dziełem przypadku. Chcemy, aby nasi klienci mieli dostęp do jak najlepszych warzyw oraz owoców z całego świata. Wspieramy w ten sposób rozwój zarówno małych, jak i dużych gastronomii, które w codziennej pracy stawiają przede wszystkim na jakość.

Wśród proponowanych produktów można znaleźć warzywa krajowe i zagraniczne:

  • mrożone w całości lub pokrojone,
  • przetworzone, sprzedawane w puszkach, słoikach lub szczelnie zamkniętych, plastikowych opakowaniach,
  • czarne i zielone oliwki z pestkami lub bez pestek.

Oferta owoców z kraju i świata dla gastronomii obejmuje produkty:

  • mrożone, w całości, pokrojone lub postaci musów,
  • przetworzone, w postaci zalewy, suszonych kawałków bądź żelu,
  • pulpy oraz musy w puszkach lub formie mrożonek.

Wybór jest urozmaicony na tyle, aby każdy, kto działa w branży gastronomicznej, mógł zaopatrzyć się w dobrej jakości warzywa oraz owoce niezbędne do przygotowania dań kuchni całego świata. Zachęcamy do nawiązania współpracy: jesteśmy solidnym dostawcą z ugruntowaną pozycją. Obsługujemy odbiorców na terenie całego kraju, dbając o ciągłość dowozów oraz starannie wyselekcjonowany asortyment.

warzywa i owoce