Sushi mrożone – kraby, krewetki, łososie

Ta japońska potrawa przez długi czas serwowana była wyłącznie lokalnie. Obecnie cieszy się popularnością na całym świecie.

Sushi cenione jest za lekkość, świeżość i ogromną różnorodność smaków. Nie dziwi więc fakt, że wiele restauracji specjalizuje się przyrządzaniu wyłącznie tego jednego dania.

Przygotowanie sushi wymaga umiejętności, dokładności oraz dostępu do wysokiej jakości produktów spożywczych, jakich jak m.in. łosoś, krewetki czy mięso krabów. O to ostatnie można zadbać, współpracując z nami!

Jesteśmy największym w Polsce dystrybutorem i importerem ryb oraz owoców morza. Dostarczamy naszym odbiorcom starannie wyselekcjonowane produkty z całego świata. Dzięki nam można mieć dostęp do artykułów niedostępnych w zwykłych hurtowniach spożywczych.

Obsługujemy branżę HoReCa oraz sieci detaliczne. Współpracujemy z właścicielami restauracji, punków gastronomicznych, hoteli i firm cateringowych. Naszym celem jest dostarczanie produktów spożywczych o jak najwyższych walorach, które na dalszym etapie docenią klienci naszych odbiorców.

Mrożone sushi - najwyższej jakości ryby i owoce morza

Proponujemy wysokiej jakości, starannie wyselekcjonowane produkty mrożone doskonałe do przyrządzania świeżego sushi, takie jak m.in.:

  • białe krewetki o delikatnym i smacznym mięsie,
  • wyjątkowa ikra z latających ryb, surowa i przyprawiona,
  • delikatne mięso z kleszczy kraba (kalinka błękitnego),
  • wędzone plastry łososia o pomarańczowo-różowym mięsie.

Produkty są głęboko mrożone i przygotowane do dalszej obróbki kulinarnej. Reprezentują sobą bogactwo smaków oraz aromatów z najdalszych zakątków świata. Sushi to przysmak serwowany w miejscach wyspecjalizowanych w przyrządzaniu dań kuchni japońskiej. Ich jakość zależy nie tylko od umiejętności kucharza, ale przede wszystkim dostępu do dobrej jakości mrożonych artykułów spożywczych, które są świeże, poddane odpowiedniej obróbce i smaczne.

Zachęcamy do współpracy z największym i najlepiej zaopatrzonym dystrybutorem ryb mrożonych i owoców morza w Polsce!

Sprawdź w naszej hurtowni B2B!

Sushi mrożone – kraby, krewetki, łososie