Ryby mrożone

Oczekiwania klientów dotyczące jakości serwowanych dań zawsze stawia się na pierwszym miejscu. Aby zostały one spełnione, należy sięgać wyłącznie po starannie wyselekcjonowane składniki, dzięki którym będziemy w stanie oddać charakter dania z dowolnego zakątka świata.

Wszystko po to, aby zapewnić klientom jak najlepsze wrażenia zmysłowe i zarazem każdego dnia podkreślać prestiż prowadzonej działalności.

Zajmujemy się dystrybucją oraz importem artykułów spożywczych potrzebnych do przygotowania potraw z każdego miejsca na świecie. Proponujemy m.in. ryby mrożone - zarówno popularne gatunki, jak i te, które nie są powszechnie dostępne w sprzedaży.

W skali kraju pozostajemy największym dystrybutorem ryb mrożonych. Dajemy dostęp do mnóstwa dobrej jakości, smacznych i świeżych produktów. Nasi odbiorcy cenią nas za profesjonalizm, szeroki asortyment, ciągłość dostaw oraz duże doświadczenie w imporcie i dystrybucji artykułów spożywczych z całego świata.

Kuchnie Świata: największy asortyment ryb mrożonych w Polsce

W przygotowanej przez nas ofercie dostępne są ryby mrożone dla segmentu HoReCa: gastronomii, restauracji, firm cateringowych, hoteli czy zakładów produkcji żywności. Obsługujemy również sieci detaliczne, oferując egzotyczne produkty spożywcze w konkurencyjnych cenach.

Wśród proponowanych artykułów można znaleźć tak nieprzeciętne jakościowo gatunki, jak seriola, węgorz unagi, strojnik, rekin oraz żabnica, a także tak popularne, jak halibut, okoń morski, maślana, tuńczyk, dorsz atlantycki, sandacz czy pstrąg. Pełna oferta dostępna jest w dziale HoReCa.

Dbamy o różnorodność asortymentu. W ten sposób dajemy naszym odbiorcom możliwość sięgania po produkty niedostępne w innych hurtowniach spożywczych. Kuchnie świata są bliżej niż się zdaje, niemal na wyciągnięcie ręki. Postaw na sprawdzonych producentów, konkurencyjne ceny, szybką realizację zamówień i pewność, że otrzymujesz najlepsze artykuły spożywcze. Największy asortyment ryb mrożonych i owoców morza w Polsce czeka - zachęcamy do współpracy!

Sprawdź mrożone ryby w naszej hurtowni B2B!

ryby mrożone