Panierki i tempury do dań kuchni azjatyckiej i nie tylko

Azjatycka kuchnia zachwyca z wielu względów. Nie będzie jednak przesadą powiedzenie, że to właśnie nieszablonowe podejście do produktu czyni ją tak atrakcyjną dla konsumentów. Nie bez przyczyny więc asortyment naszej hurtowni obfituje właśnie w artykuły pochodzące z tego dalekiego obszaru.

Nasze propozycje są unikatowe – próżno szukać ich w innych sklepach z żywnością – starannie wyselekcjonowane i świeże. W tym miejscu oferty proponujemy panierki i tempury. Znajdą one zastosowanie w kuchni azjatyckiej i nie tylko (choć to właśnie w niej wiodą prym). Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem.

Chrupiące kąski warzyw, owoców morza i mięs

Przedstawiciele branży gastronomicznej, serwujący dania japońskie, koreańskie czy indonezyjskie, powinni zaopatrzyć swoje spiżarnie w panierki oraz tempury. To dodatki, dzięki którym azjatycka kuchnia zyskuje lekkość i chrupkość. Starannie wyselekcjonowane produkty nadają jedzeniu niepowtarzalnych cech. W prezentowanej ofercie dostępne są m.in. panierki panko w formie grubych płatków, które po obróbce termicznej charakteryzują się niezwykłą chrupkością. W sprzedaży dostępna jest również tempura – pszenna mąka z dodatkiem cebuli, czosnku oraz przypraw. Polecamy ponadto produkty bezglutenowe oraz przeznaczone do obtaczania krewetek i innych owoców morza.

Panierki i tempury do dań z całego świata

Panierowana żywność serwowana jest głównie w formie przekąsek lub dodatków do głównych dań. Chrupiąca otoczka poddana obróbce termicznej (najczęściej smażeniu) sprawia, że warzywa, owoce oraz mięsa zyskują więcej walorów smakowych. Klientów zainteresowanych urozmaiceniem serwowanych przez siebie potraw kuchni azjatyckiej i nie tylko, zachęcamy do sięgnięcia po proponowane przez nas panierki i tempury. Dzięki nim w kilka chwil można zmienić zwykłe produkty w pyszne, lekkie, chrupiące potrawy.

Zachęcamy do nawiązania kontaktu przedstawicieli branży HoReCa. Proponujemy dostęp do bogato wyposażonego asortymentu. Dbamy o ciągłość dostaw, terminowość i jasne warunki współpracy. Dzięki nam można regularnie zaopatrywać kuchnię w starannie wyselekcjonowane produkty z całego świata.

Panierki i tempury do dań kuchni azjatyckiej