Owoce morza – krewetki, kalmary, kraby

Miłośnikom smaków śródziemnomorskich i tych mających swoje źródło na Dalekim Wschodzie nie trzeba ich przedstawiać. Owoce morza to jedna z bardziej lubianych pozycji w restauracyjnych menu czy wśród hotelowych gości.

Mają coraz więcej zwolenników w domowych zaciszach, co czyni ich królami niejednej imprezy w gronie przyjaciół. Przedstawiamy Państwu produkty prosto z dalekich mórz i oceanów - wyjątkowe dla najbardziej wymagających kubków smakowych.

Wyszukane smaki z dalekich wybrzeży

Za najbardziej popularne owoce morze uznaje się krewetki, kalmary i kraby. Oferowane przez nas krewetki trafiają na stoły w wykwintnych polskich restauracjach. W zależności od przepisu, proponujemy produkty surowe, mrożone, tajskie lub argentyńskie. Wychodzimy naprzeciw potrzebom zróżnicowanych menu i wymagań gości. Krewetki w kilku odmianach z pewnością uda się wpasować w listę dań niejednej restauracji, w której królują azjatyckie lub śródziemnomorskie smaki.

Owoce morza w wersji azjatyckiej – smak ośmiornicy

Surowe lub mrożone ośmiornice są głównym składnikiem dań kuchni azjatyckiej oraz śródziemnomorskiej. Macki, czyli najbardziej lubiana część ośmiornicy, mogą być bazą aromatycznego bulionu. Świetnie smakują z dodatkiem czosnku. W wielu restauracjach są podawane w całości, a szefowie kuchni dbają o to, by przyrządzić je w sposób, który oczaruje najbardziej wymagających degustatorów. Kalmary, panierowane lub przyrządzane, to kolejne dostępne w naszej ofercie owoce morza, które cieszą się popularnością i w domach, i w restauracjach. Obsmażone stają się chrupiące, dzięki czemu mogą być idealną przekąską przed daniem głównym.

Owoce morza z zaufanego źródła

Wszystkie owoce morza, które proponujemy zarówno klientom detalicznym, jak i właścicielom restauracji, są poddawane surowym kontrolom jakości. Chcemy mieć pewność, że na Państwa stoły trafią produkty smaczne, pochodzące od zaufanych dostawców. Gwarantujemy wsparcie przy wyborze najlepszych owoców morza.

owoce morza – krewetki, kalmary, kraby