Drób – kaczki, kurczaki, perliczki, przepiórki

Dostęp do wysokiej jakości produktów spożywczych jest niezbędny firmom działającym w branży gastronomicznej, które chcą zyskać uznanie w oczach swoich klientów. Każdego dnia dostarczamy naszym odbiorcom starannie wyselekcjonowane artykuły. To właśnie dzięki nim można przyrządzać smaczne, oryginalne dania z całego świata. W tej kategorii proponujemy mrożony drób. Wśród proponowanych odmian można znaleźć:

  • kaczki,
  • kurczaki,
  • gęsi,
  • perliczki,
  • przepiórki.

Mrożony drób dostępny jest zarówno w formie tuszek, jak i oddzielnych części, takich jak nogi, udka oraz piersi gotowych do dalszej obróbki kulinarnej. W sprzedaży dostępne są także podroby, które stanowią nieodzowny element wielu kuchni na świecie, w tym wątróbkę z kaczki pakowaną próżniowo, wolno gotowane czy zamrożone mięso z kaczki bez kości. Asortyment obejmuje ponadto tusze zagrodowe – kurczaki oraz kaczki chowane bez stosowania GMO. Wyselekcjonowane przez nas mięsa przeznaczone są do pieczenia, smażenia i gotowania. Stanowią nieodzowny element wielu kuchni świata, głównie europejskiej oraz azjatyckiej.

Doskonałej jakości drób dla gastronomii

Oferujemy starannie wyselekcjonowany drób od zaufanych dostawców z Polski i Francji. Współpracujemy wyłącznie z producentami, którzy jakość swoich wyrobów mogą potwierdzić stosownymi certyfikatami. Chcemy, aby za naszym pośrednictwem na stoły klientów trafiały najlepsze mięsa i wybory. Wiemy, jak ważne dla zachowania wysokiego standardu obsługi jest sięganie po świeże i smaczne artykuły spożywcze. Z przyjemnością wspieramy działalność firm działających w branży HoReCa. Proponujemy nie tylko szeroki asortyment, ale także doskonałe warunki współpracy. Zainteresowanych zachęcamy do kontaktu. Wspieramy biznesy chcące rozwijać się, stawiać na jakość i świadczyć usługi na jak najlepszym poziomie!

Zachęcamy do współpracy z najlepiej zaopatrzonym dystrybutorem drobiu i mięs w Polsce. Z przyjemnością wesprzemy Waszą działalność, codziennie dostarczając do kuchni świeże i dobre produkty.

Drób   kaczki, kurczaki, perliczki, przepiórki