Kuchnie Świata partnerem Sushi MasterClass

31 sierpnia 2022 r.

6. września 2022 r. w Szczecinie odbędzie się pierwsze spotkanie Sushi MasterClass – organizowanych cyklicznie w 12. miastach Polski bezpłatnych warsztatów skierowanych do profesjonalistów związanych z segmentem rynku sushi, chcących rozwijać swój biznes sushi lub poszukujących nowych, kreatywnych pomysłów na inwestycję.

FB Sushi Master 0822 2

Sushi MasterClass to idea mająca na celu przekazanie profesjonalnej wiedzy dotyczącej biznesu sushi, którego podstawą jest najwyższej jakości produkt i doskonale opanowana technika, zgodna z zasadami przekazywanymi od pokoleń przez mistrzów.

Naszym celem jest przybliżenie biznesu sushi wszystkim tym, którzy są zainteresowani rozwojem oraz tworzeniem kreatywnej oferty kulinarnej dla swoich klientów. Sztuka tworzenia sushi może być wyzwaniem, ale również świetnym pomysłem na biznes, trzeba tylko wiedzieć od czego zacząć.

Czego dowiemy się na Sushi MasterClass?

Wiedza na temat historii sushi i sztuka jego przygotowania przekazywana przez pokolenia jest inspiracją dla dzisiejszych sushi chefów. Dlatego zaczniemy od samego początku, a następnie powiemy o tym, jak rozwój technologii może iść w parze z tradycją i dodatkowo przyczynić się do sukcesu w biznesie.

Warsztaty poprowadzi Paweł Trzaskowski od 19 lat związany zawodowo z gastronomią. Szef kreatywny najlepszych restauracji sushi w Polsce, od kilku lat trener kulinarny i wykładowca czołowych szkół gotowania w kraju. Finalista Mistrzostw Świata Sushi World Sushi Cup Japan 2017, finalista Polskiej edycji Global Sushi Challenge 2015. W 2017 znalazł się w dwudziestce najlepszych kucharzy sushi na Świecie, w 2019 roku dołączył do grona 50 najlepszych szefów kuchni w Polsce. Seminarzysta Certyfikatów World Sushi Skills Institute i All Japan Sushi Association. Posiada ,,czarny pas‘’ sushi – Certyfikat Kuro-obi zdobyty w Tokyo. Łączy tradycyjną szkołę Edomae ze współczesnymi trendami kulinarnymi.

To wszystko omówimy na warsztatach:

  • Historia sushi / Filozofia potrawy
  • Yasuke / Sushi Chef
  • Shari / Ryż do sushi
  • Neta / Charakterystyka składników
  • Manaita / Deska
  • Edomae Sushi / Atarashi Sushi

Spotkania Sushi MasterClass będą odbywać się cyklicznie w 12. różnych miastach Polski (kolejno: Szczecin, Poznań, Warszawa, Białystok, Kraków, Katowice, Łódź, Wrocław, Gdańsk, Toruń, Rzeszów, Lublin) – TU KALENDARZ WYDARZEŃ z możliwością wyboru terminu i rejestracji on-line.

TU odpowiedzi na często zadawane pytania i wszelkie szczegóły związane z bezpłatnymi warsztatami Sushi MasterClass.

Serdecznie zapraszamy!