Kuchnie Świata sponsorem konkursu kulinarnego ARCHIMAGIRIUS

3 lipca 2019 r.

W dniach 11-13.07.2019 r., w Zamku Gniew na Mazurach, odbędzie się Konkurs Kulinarny ARCHIMAGIRIUS, którego Kuchnie Świata są jednym ze sponsorów. W konkursie, tak samo ważne jak smak potraw, będą przebieg procesu tworzenia oraz skuteczność zarządzania zespołem przez lidera drużyny. Organizatorzy od roku intensywnie pracują nad ...

tło fb large

W dniach 11-13.07.2019 r., w Zamku Gniew na Mazurach, odbędzie się Konkurs Kulinarny ARCHIMAGIRIUS, którego Kuchnie Świata są jednym ze sponsorów. 
W konkursie, tak samo ważne jak smak potraw, będą przebieg procesu tworzenia oraz skuteczność zarządzania zespołem przez lidera drużyny. 
Organizatorzy od roku intensywnie pracują nad wydarzeniem, które ma stanowić nową jakość na rodzimym rynku wydarzeń tego typu. Patrząc na przygotowania wygląda na to, że cel zostanie w 100% osiągnięty. Także Zamek Gniew zmienił się imponująco w oczekiwaniu na to niezwykłe wydarzenie. 

Zawodników oceni uznane, międzynarodowe jury, w którym zasiądzie m.in. Daniel Ayton, Robert Skubisz, Giorgio Diana, Bruno Van Vaerenbergh, Michał Doroszkiewicz, Andrea Camastra.


Najważniejsi jednak są zawodnicy. Do konkursu staną:

  • Paweł Stawicki, Marcin Milda, Łukasz Pęcarski
  • Kamil Skrok, Tomasz Ziółkowski, Oskar Wiewiórski
  • Przemysław Gościniak, Bartłomiej Kornacki, Łukasz Gościniaka
  • Andrzej Gołąbek, Krzysztof Lisiak, Paweł Gromacki
  • Artur Szymański, Marcin Stadler, Klaudia Raif
  • Venhlinskyi, Oleksandr Hrystenko, Mykita Rozumniy
  • Radosław Gierałtowski, Artur Gosz, Radosław Sztanke
  • Robert Głyda, Arkadiusz Wilamowski, Agata Błaszczyk

Organizatorzy zadbali o komfort pracy drużyn konkursowych. Każda z drużyn otrzyma oprócz większości produktów spożywczych, które zostaną użyte w konkursowych daniach, także sprzęt dostarczony na stoisko, w tym drobny sprzęt oraz zwrot kosztów w wysokości 1 000 zł dla każdej drużyny.

Jest o co walczyć - nagrody są imponujące! Zwycięzca otrzyma wszystko – 10 000 zł w gotówce oraz dwutygodniowy staż w Tajwanie w restauracji RAV z dwoma gwiazdkami Michelin. Ponadto zostanie nagrodzony aż 20 000 zł na organizację pobytu w Tajwanie! 

Życzymy powodzenia i trzymamy kciuki! :)