Delikatesy Kuchnie Świata otwarte w okresie kwarantanny

17 marca 2020 r.

Drodzy Nasi Klienci, w związku z tym, że dostajemy od Państwa wiele zapytań dotyczących otwarcia naszych sklepów stacjonarnych w okresie kwarantanny, informujemy, że WSZYSTKIE NASZE DELIKATESY SĄ CZYNNE CODZIENNIE (z wyjątkiem niedziel niehandlowych) W GODZ. 11:00-19:00. Jest też możliwość telefonicznego złożenia zamówienia, dzwoniąc pod nr telefonu ...

sprzedawca kś medium

Drodzy Nasi Klienci,

w związku z tym, że dostajemy od Państwa wiele zapytań dotyczących otwarcia naszych sklepów stacjonarnych w okresie kwarantanny, informujemy, że WSZYSTKIE NASZE DELIKATESY SĄ CZYNNE CODZIENNIE (z wyjątkiem niedziel niehandlowych) W GODZ. 11:00-19:00.

Jest też możliwość telefonicznego złożenia zamówienia, dzwoniąc pod nr telefonu stacjonarnego wybranego sklepu i osobistego odebrania bezpośrednio w sklepie zapakowanych, gotowych do zabrania zakupów.
Lista teleadresowa wszystkich naszych delikatesów znajduje się na naszej stronie w zakładce Delikatesy

Ponadto informujemy, że oprócz stałego asortymentu, ze względu na panującą sytuację, mamy w swojej ofercie zwiększoną ilość produktów pierwszej potrzeby, m.in. takich, jak: makarony, ryże, różnego rodzaju konserwy, przetwory, jak również pieczywo bezglutenowe o długim terminie przydatności.

Wszystkim Państwu życzymy w tym trudnym okresie zdrowia i spokoju.

Serdecznie zapraszamy!