Zakupy z dowozem do domu w Olsztynie i okolicach

4 kwietnia 2020 r.

Drodzy Klienci z Warmii i Mazur! W odpowiedzi na Państwa potrzeby w obecnie panującej sytuacji uruchomiliśmy sprzedaż indywidualną z dowozem do domu NA TERENIE OLSZTYNA I OKOLIC w promieniu 15 km. Minimalna wartość zamówienia to 150 zł. Płatność przy odbiorze tylko kartą ze względu na bezpieczeństwo. Zamówienia można ...

dostawca kś 02 medium

Drodzy Klienci z Warmii i Mazur!

W odpowiedzi na Państwa potrzeby w obecnie panującej sytuacji uruchomiliśmy sprzedaż indywidualną z dowozem do domu NA TERENIE OLSZTYNA I OKOLIC w promieniu 15 km. 

  • Minimalna wartość zamówienia to 150 zł.
  • Płatność przy odbiorze tylko kartą ze względu na bezpieczeństwo.
  • Zamówienia można składać od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-14:00, dzwoniąc pod numery tel.: 515 276 842 i 510 262 036 (na ten drugi nr można również wysłać sms) lub wysyłając e-mail na adres: olsztyn@kuchnieswiata.com.pl
  • Czas dostawy w dniu następnym (tylko w dni robocze z wyłączeniem sobót i niedziel).

 

W naszej bogatej ofercie z dostawą do domu znajdziecie m.in.: ryby, owoce morza, drób, mięso, bakalie, warzywa, frytki, oleje, sosy, mąki, ryże, kasze, makarony, specjały kuchni włoskiej (nabiał, wędliny i sery), oryginalne produkty tajskie, japońskie do sushi oraz wiele innych.

Pełną ofertę wraz z cenami wyślemy na życzenie drogą mailową. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, poradzimy w kwestiach kulinarnych, udostępnimy oryginalne przepisy na dania orientalne i nie tylko.

Zachęcamy do kontaktu z nami i zapraszamy na zakupy! ????