Wakacje 2020 z napojami CHUPA CHUPS pod hasłem FOREVER FUN!

7 lipca 2020 r.

Od 1. lipca br. ruszyliśmy z wakacyjną akcją sezonowych barów z pysznie orzeźwiającymi, owocowymi napojami gazowanymi Chupa Chups w czterech ulubionych smakach kultowych lizaków tej samej marki: ????????melon ze śmietanką, ???????? truskawka ze smietanką, ???? pomarańcza, ???? winogrono. Akcja marketingowo-sprzedażowa pod hasłem Chupa Chups FOREVER FUN potrwa przez całe wakacje i ...

Od 1. lipca br. ruszyliśmy z wakacyjną akcją sezonowych barów z pysznie orzeźwiającymi, owocowymi napojami gazowanymi Chupa Chups w czterech ulubionych smakach kultowych lizaków tej samej marki:

????????melon ze śmietanką,

???????? truskawka ze smietanką,

???? pomarańcza,

???? winogrono.

Akcja marketingowo-sprzedażowa pod hasłem Chupa Chups FOREVER FUN potrwa przez całe wakacje i jest zorganizowana w 15. sezonowych boxybarach ustawionych na nadmorskich plażach, w parkach, na deptakach i nad jeziorem, w znanych i lubianych polskich kurortach oraz miastach – oto one:

???????? Ustka – port,

???????? Jurata – plaża,

???????? Hel – plaża (2 bary),

???????? Łeba – plaża (5 barów),

???????? Dźwirzyno – plaża,

???????? Warszawa – Centrum rekreacyjno-sportowe „Wawa Wake” w Konstancinie Jeziornej,

???????? Warszawa – Park Kultury w Powsinie,

???????? Nowy Targ – Długa Polana

???????? Okuninka (7 km od Włodawy) – przy jeziorze Białym,

???????? Wodzisław Śląski – Rodzinny Park Rozrywki Trzy Wzgórza.

 

???? Nasze bary można rozpoznać po kolorowych plakatach z czterema puszkami napojów Chupa Chups, po plażowych leżakach i przestronnych tarasach widokowych. ????

Jeśli spędzacie wakacje w którymś z powyżej wymienionych miast lub miejscowości, to koniecznie wpadajcie do nas na wakacyjny chillout i soczyste, owocowe orzeźwienie z napojami Chupa Chups FOREVER FUN! ????????

Zapraszamy słonecznie! ????