SUPER KONKURS CHUPA CHUPS FOREVER FUN!

30 sierpnia 2020 r.

Kochani Nasi Mniejsi i Więksi Klienci oraz Fani! Gorąco zapraszamy Was do udziału w konkursie napojów gazowanych Chupa Chups FOREVER FUN, który z przyjemnością przygotowaliśmy dla Was wspólnie z marką Chupa Chups oraz super ekipą dwojga znanych i lubianych przez młodzież i dzieci youtuberów, którymi ...

zdjęcie post chupa chups large

Kochani Nasi Mniejsi i Więksi Klienci oraz Fani!

Gorąco zapraszamy Was do udziału w konkursie napojów gazowanych Chupa Chups FOREVER FUN, który z przyjemnością przygotowaliśmy dla Was wspólnie z marką Chupa Chups oraz super ekipą dwojga znanych i lubianych przez młodzież i dzieci youtuberów, którymi są Martyna Zabawa i Paweł Malinowski!

Każdy członek naszego teamu youtuberów wyróżnia się „super mocą” pod hasłem FOREVER FUN,czyli umiejętnością, dzięki której zaskarbił sobie sympatię setek tysięcy fanów (subskrybentów).

Konkurs potrwa 3 miesiące i w każdym miesiącu będą wybierani zwycięzcy. Każdy z youtuberów ma swój własny hasztag i co miesiąc będzie namawiał swoją widownię do dodawania zdjęć na Instagramie lub filmików na TikToku z jego/jej hasztagiem, aby udowodnić, że jego/jej ekipa jest najlepsza: #teamMalinowski lub #teamzabawa oraz #pijChupaChups.

Materiały stworzone i udostępnione przez fanów-uczestników konkursu będą miały zadanie wydobycia i pokazania ukrytego w nas wszystkich, małych i dużych, wewnętrznego dziecka, czyli spontanicznej radości, beztroski, tańca, zabawy pod hasłem Forever Fun.

Co miesiąc wśród uczestników konkursu-fanów będzie wybranych 10 zwycięzców, do których zostanie wysłanych 10 super boxów, czyli ślicznych, kolorowych pudełek z pięcioma puszkami pysznie owocowych i śmietankowo-owocowych napojów Chupa Chups we wszystkich smakach.

W ramach tej kampanii na kanale YouTube zostaną opublikowane jeszcze w sumie cztery filmy (dwa – Martyny Zabawy i dwa – Pawła Malinowskiego) naszego super teamu youtuberów, o czym będziemy regularnie informować.

Szczegóły konkursu za każdym razem youtuberzy podają na końcu każdego swojego filmu (kliknij poniżej):

Regulamin konkursu dostępny jest tutaj  

A tymczasem zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie Chupa Chups FOREVER FUN, życząc przy tym dużo spontanicznej radości, udanej zabawy i smacznego! :)