Trzecia i ostatnia aktywacja super konkursu CHUPA CHUPS FOREVER FUN!

5 listopada 2020 r.

Kochani Nasi Mniejsi i Więksi Klienci oraz Fani! Przypominamy o trwającym konkursie CHUPA CHUPS FOREVER FUN! Mamy już trzecią i niestety ostatnią aktywację konkursu napojów Chupa Chups pod hasłem FOREVER FUN, który z przyjemnością przygotowaliśmy dla Was wspólnie z marką Chupa Chups oraz super ekipą dwojga znanych i lubianych przez młodzież i dzieci youtuberów, którymi są Martyna Zabawa i Paweł Malinowski!

zdjęcie post chupa chups vol.3 large

Jak już wiecie, każdy członek naszego teamu youtuberów wyróżnia się „super mocą” pod hasłem FOREVER FUN, czyli umiejętnością, dzięki której zaskarbił sobie sympatię setek tysięcy fanów.
Przypominamy, że konkurs trwa 3 miesiące. Każdy z youtuberów ma swój własny hasztag i co miesiąc namawia swoją widownię do dodawania zdjęć na Instagramie lub filmików na Tik Toku z jego/jej hasztagiem, aby udowodnić, że jego/jej ekipa jest najlepsza: #teamMalinowski lub #teamzabawa oraz #pijChupaChups.

Materiały stworzone i udostępnione przez fanów-uczestników konkursu mają zadanie wydobycia i pokazania ukrytego w nas wszystkich, małych i dużych, wewnętrznego dziecka, czyli spontanicznej radości, beztroski, chęci do tańca i zabawy pod hasłem FOREVER FUN
Co miesiąc wśród uczestników konkursu-fanów wybieranych jest 10 zwycięzców, do których jest wysyłanych 10 super boxów, czyli ślicznych, kolorowych pudełek z pięcioma puszkami pysznie owocowych i śmietankowo-owocowych napojów Chupa Chups we wszystkich czterech smakach. W sumie w całym konkursie zwycięży 30 uczestników! 

A oto kolejne filmy Martyny i Pawła z trzeciej i ostatniej aktywacji konkursu CHUPA CHUPS FOREVER FUN:

A przed nami, za miesiąc w październiku, jeszcze trzecia, ostatnia już aktywacja konkursu CHUPA CHUPS FOREVER FUN

Zapraszamy i życzymy przy tym wszystkim uczestnikom dużo spontanicznej radości, udanej zabawy i smacznego! 

Warunki i szczegółowe informacje dot. konkursu za każdym razem youtuberzy podają na końcu każdego swojego filmu.

Regulamin konkursu dostępny jest tutaj