SPECJALISTA ds. IT

pracownik IT KŚ

do naszego centralnego biura handlowego pod Warszawą

Miejsce pracy: Biuro Handlowe w Czosnowie pod Warszawą

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • rozwiązywanie incydentów oraz awarii informatycznych
  • utrzymanie ciągłości pracy systemów informatycznych
  • bezpośrednie i zdalne (telefoniczne, e-mailowe) wsparcie użytkowników w zakresie IT
  • szkolenia wewnętrzne pracowników
  • praca nad systemami zabezpieczeń
  • konfiguracja, parametryzacja sprzętu IT
  • wdrażanie nowych rozwiązań
  • wdrażanie systemów
  • prace administracyjne działu IT

NASZE OCZEKIWANIA:

  • wykształcenie min. średnie techniczne (informatyka)
  • około 3 lat doświadczenia zawodowego
  • znajomość systemu Windows 10 na poziomie administracji stacją roboczą
  • znajomość Microsoft Active Directory
  • wiedza dotycząca zagadnień z obszaru sieci LAN/WAN/WiFi/VLAN
  • wiedza dotycząca zagadnień sieci IPsec VPN, SSL VPN
  • znajomość pakietów biurowych na poziomie zaawansowanym (Usługi Microsoft 365)
  • umiejętność rozwiązywania problemów oraz awarii zakresu IT
  • prawo jazdy kategorii B
  • znajomość Xpertis Asseco będzie dodatkowym atutem
  • samodzielność podczas wykonywanych obowiązków

OFERUJEMY:

  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • umowę o pracę na pełen etat
  • narzędzia pracy: laptop, telefon służbowy.
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwości rozwoju w ramach organizacji
  • przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole

Aplikację prosimy przesłać na adres: tomasz.rakowski@kuchnieswiata.com.pl