PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

przedstawiciel handlowy KŚ

w rejonie województwa lubelskiego

Miejsce pracy: teren województwa lubelskiego

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • prowadzenie rozmów handlowych z istniejącymi i potencjalnymi klientami firmy, pozyskiwanie nowych klientów
  • prezentacja oferty produktów oraz przygotowywanie i przedstawianie umów dla klientów
  • negocjacja warunków zawieranych transakcji
  • realizacja zamówień ze strony klientów
  • dbanie o budowanie i utrzymywanie więzi z istniejącymi klientami firmy, utrzymywanie z nimi dobrych relacji
  • prowadzenie bazy danych klientów
  • sporządzanie raportów z przebiegu wykonywanej pracy
  • analiza rynku oraz monitoring działań konkurencji

 NASZE OCZEKIWANIA:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego popartego sukcesami sprzedażowymi
  • znajomość rynku branży HoReCa
  • wykształcenie min. średnie
  • komunikatywność oraz łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów
  • nastawienie na osiągnięcie wyznaczonych celów oraz silnej motywacji do pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność
  • przedsiębiorczość, entuzjazm i zapał do pracy
  • prawa jazdy kat. B
  • praktyczna znajomość obsługi komputera
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę na pełen etat
  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • narzędzia pracy – samochód, laptop, telefon służbowy
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole

Aplikację prosimy przesłać na adres: maciej.gwiazdowski@kuchnieswiata.com.pl