SPECJALISTA ds. OBSŁUGI PLATFORMY SPRZEDAŻOWEJ B2B

specjaslista ds. OBSŁUGI PLATFORMY B2B KŚ

do naszego oddziału centralnego w Czosnowie pod Warszawą

Miejsce pracy: Biuro Handlowe Czosnów, ul. Gdańska 34

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • zamieszczanie na platformie B2B informacji o nowościach, promocjach i wyprzedażach
  • wstawianie banerów reklamowych na platformie sprzedażowej
  • aktualizowanie danych klientów
  • wprowadzanie nowych produktów na platformie B2B
  • zakładanie użytkownikom kont na platformie B2B
  • dbałość o wygląd platformy B2B i prawidłowość zamieszczanych informacji
  • poszukiwanie rozwiązań i usprawnień związanych z obsługą platformy B2B
  • monitorowanie i optymalizacja treści produktowych, w tym opisy, zdjęcia, ceny
  • rozwiązywanie bieżących problemów technicznych i wsparcie użytkowników
  • edycja i aktualizacja treści z wykorzystaniem HTML

NASZE OCZEKIWANIA:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (B2B, B2C)
  • znajomość narzędzi analitycznych (np. Google Analytics, Excel)
  • kreatywność
  • znajomość języka HTML na poziomie umożliwiającym edycję i aktualizację treści
  • znajomość języka angielskiego minimum w stopniu podstawowym.

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • benefity (karta MultiSport, ubezpieczenie)
  • zniżki pracownicze

Aplikację prosimy przesłać na adres: magdalena.zarzycka@kuchnieswiata.com.pl