PL EN Wybierz język Unia Europejska
Wyszukaj: Zaawansowane

Wyświetl produkty wg:

Włochy


Kuchnia włoska to jedna z najpopularniejszych i zarazem najbardziej lubianych kuchni w Polsce. Delikatne gnocci, pasta zanurzona w oliwie z oliwek z dodatkami, a na zakąskę serca karczochów, kiełbasa Nduja Piccante i mule - to tylko niewielka część tego, co czeka na klientów w naszej hurtowni.

Dostarczamy wysokiej jakości produkty spożywcze potrzebne do przygotowania potraw kuchni włoskiej. W skład oferty wchodzą m.in. ryby oraz owoce morza, wędliny, ale także przeróżne rodzaje makaronów oraz klusek, z których słyną Włochy. Współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami, od których otrzymujemy wyłącznie wyselekcjonowane artykuły. Dostarczamy kucharzom składniki, z których mogą wyczarować wyśmienite dania śródziemnomorskie, zyskując tym samym uznanie klientów rozsmakowanych we włoskiej kuchni.

Do zaopatrzenia się w produkty spożywcze z regionu Italii zachęcamy nie tylko kucharzy i restauratorów, ale także klientów indywidualnych, dla których nasza oferta dostępna jest w delikatesach Kuchnie Świata.