PL EN Wybierz język Unia Europejska
Wyszukaj: Zaawansowane

Wyświetl produkty wg:

Tajlandia


Wyrazista, oryginalna, smaczna - kuchnia tajska nie bez przyczyny cieszy się taką popularnością. Tajowie sięgają na co dzień po nietypowe dla innych kuchni charakterne dodatki, takie jak mleczko kokosowe, tamaryndowiec czy pasta z czosnku i imbiru. Teraz także klienci naszej hurtowni mają okazję sięgnąć po produkty, dzięki którym przyrządzenie ostrego curry czy zupy Tom Yum w klasycznej odsłonie nie będzie sprawiało żadnego problemu.

Przygotowaliśmy szeroką i starannie wyselekcjonowaną ofertę, w której dostępne są produkty z Tajlandii potrzebne do przygotowania dań z dodatkiem owoców morza, marynowanych warzyw, suszonych przypraw oraz past i pikantnych sosów. Kucharzy, którzy ma co dzień serwują curry w przeróżnych odsłonach zachęcamy także do sięgnięcia po gotowe mieszanki przypraw idealne do przyrządzenia tego wyrazistego dania z dodatkiem ryżu.

Bez względu na poziom kulinarnego zaawansowania zachęcamy do zaopatrzenia spiżarni w tajskie produkty spożywcze oraz eksperymentowania z kuchnią orientalną.