PL EN Wybierz język Unia Europejska
Wyszukaj: Zaawansowane

Wyświetl produkty wg:

Polska

Polska

 

W kuchni polskiej najpiękniejsze jest to, że posiada mnóstwo interesujących odsłon. Jej istotę stanowi dostęp do wysokiej jakości składników. Nasz asortyment uzupełniliśmy więc o dodatki, które znakomicie uzupełniają krajowy jadłospis. Są to starannie wyselekcjonowane produkty odpowiednie do przyrządzenia dań w klasycznej i nowoczesnej odsłonie.

Proponujemy smaczne mrożone grzyby idealne do przygotowania zup, sosów oraz farszów. Są to m.in. borowiki całe, pokrojone w kostkę oraz suszone. Polecamy także podgrzybki, rydze i kurki - klasyczne polskie grzyby, które ze względu na oryginalny smak z pewnością znajdą uznanie wśród klientów restauracji.

Zadbaliśmy również, aby w naszym asortymencie nie zabrakło mrożonych ryb. Kuchnia polska słynie z dań, których głównym składnikiem jest karp lub karmazyn. Oba gatunki dostępne są w formie filetów od razu gotowych do przyprawienia. Klasyczne dania kuchni polskiej warto przełamać z kolei dodatkiem, jakim jest helskie anchovis lub tuńczyk w kawałkach.