PL EN Wybierz język Unia Europejska
Wyszukaj: Zaawansowane

Wyświetl produkty wg:

Meksyk


Wyrazista i nietuzinkowa – tak w dwóch słowach można określić kuchnię meksykańską. Podstawę przyrządzanych dań stanowią rośliny strączkowe, papryka oraz kukurydza. Nie brakuje w niej miejsca także na wędliny, mięsa i ryby typowe dla regionu Ameryki Środkowej. Pełna kolorów i smaków, cieszy się popularnością smakoszy na całym świecie. Teraz można zaprosić ją także do domowej kuchni bądź restauracji.

Proponujemy produkty typowe dla kuchni meksykańskiej. Przygotowaliśmy ofertę obejmującą gotowe dipy o smaku sera, salsy oraz guacamole, które są znakomite jako dodatek do nachosów, czyli znanych kukurydzianych chipsów. Popularne meksykańskie przekąski to jednak nie jedyna propozycja. Oferujemy także tortille (pszenne, kukurydziane) oraz pity, idealne do wypełnienia farszem warzywnym lub mięsnym z dodatkiem sera.

Kuchnia meksykańska to przede wszystkim wyrazistość. W asortymencie na zakup czekają suszone papryczki chili, jalapeno w puszce, ale także tak interesujące produkty, jak kaktus krojony oraz czarna smażona fasola.