PL EN Wybierz język Unia Europejska
Wyszukaj: Zaawansowane


W skład kuchni orientalnej wchodzą przeróżne dania krajów azjatyckich, m.in. Chin, Japonii, Indii, Tajlandii, Wietnamu czy Korei. Różnią się od siebie w wielu aspektach, a łączy je uwielbienie do ryżu, ryb, mięs, przypraw oraz lokalnych warzyw. To właśnie te składniki lądują na co dzień na talerzach mieszkańców Azji. Nie bez przyczyny zyskała popularność na całym świecie, w tym także w Polsce.

Kucharzy specjalizujących się w kuchni orientalnej zachęcamy do zaopatrzenia się w wysokiej jakości produkty spożywcze, które pozyskujemy od sprawdzonych dostawców. Proponujemy japońskie glony nori, indyjskie sosy Chutney, koreańską kapustę kiszoną Kimchi czy chińskie noodle, a także liczne pasty oraz przyprawy charakterystyczne dla dań orientalnych.

Nasi klienci mają pewność, że sięgają po wyselekcjonowane produkty spożywcze, które przeszły rygorystyczną kontrolę jakości. Nasza hurtownia zapewnia dostęp do wielu oryginalnych i trudno dostępnych składników niezbędnych do przyrządzania dań kuchni orientalnej.