PL EN Wybierz język Unia Europejska
Wyszukaj: Zaawansowane

Wyświetl produkty wg:

Japonia


Sushi to potrawa, która wyraźnie zyskuje na popularności. Korzystanie ze świeżych składników, sposób przygotowania, a przede wszystkim smak – wszystko to sprawia, że coraz więcej restauracji decyduje się na ten profil działalności, serwując potrawy przygotowane z wykorzystaniem surowych ryb, owoców morza, ryżu oraz innych typowych dla tej kuchni dodatków.

Każdego dnia dbamy o to, aby dostarczać restauratorom najwyższej jakości produkty potrzebne do przygotowania sushi, a także pozostałych dań rodem z Azji Wschodniej. W naszej ofercie nie brakuje mrożonych ryb, sosu sojowego, chrzanu wasabi, glonów nori, ryżu do sushi oraz marynowanego imbiru. Przygotowaliśmy szereg dodatków potrzebnych do przygotowania japońskich zup, sałatek i owoców morza. Proponujemy popularne azjatyckie przekąski i napoje, a także akcesoria potrzebne do przygotowania sushi bądź japońskich pierożków na parze.

Zachęcamy do zaopatrzenia kuchni w wysokiej jakości produkty spożywcze zarówno restauratorów, jak i klientów indywidualnych.