PL EN Wybierz język Unia Europejska
Wyszukaj: Zaawansowane

Wyświetl produkty wg:

Indie


Curry to nie jedyny pomysł na kuchnię indyjską, co udowadnia nasza szeroka oferta. Przygotowaliśmy szereg produktów odpowiednich do przyrządzania dań o korzennych aromatach, zachwycających lekką pikantnością i bogactwem warzyw. Są to wyłącznie najwyższej jakości składniki, niezbędne w każdej kuchni, która specjalizuje się w przyrządzaniu potraw kuchni hinduskiej.

Proponujemy gotowe sosy indyjskie do przygotowania dań na bazie ryżu lub smażonych warzyw, w tym zielone i żółte curry. Ciekawą opcję stanowią wyraziste pasty Garam Masala, Tandori, Tikka Masala Curry oraz Chili dostępne w wygodnych i pojemnych słoikach. Nie zapomnieliśmy również o tak istotnym elemencie kuchni hinduskiej, jak tuńczyk oraz ryż Basmati.

Przygotowaliśmy ergonomiczne zestawy przypraw: mielonego imbiru, kardamonu, kminu rzymskiego czy kolendry, a zatem najchętniej używanych dodatków, które dodają daniom kuchni indyjskiej więcej wyrazistości. Mleczko kokosowe to kolejny produkt, tak istotny dla nadawania hinduskim potrawom egzotycznego charakteru.