PL EN Wybierz język Unia Europejska
Wyszukaj: Zaawansowane

Wyświetl produkty wg:

Hiszpania


Gorąca Hiszpania znana jest nie tylko z fascynującej kultury flamenco, ale także doskonałej kuchni Półwyspu Iberyjskiego. Kto choć raz w niej zasmakuje, ten już nigdy nie będzie chciał rezygnować z obecności chorizo, grillowanej dorady czy karczochów na jadalnianym stole. Dzięki nam zaopatrzysz domową lub restauracyjną kuchnię w najlepszej jakości składniki typowe dla dań rodem ze słonecznej Hiszpanii.

Przygotowaliśmy najpopularniejsze składniki, bez których trudno wyobrazić sobie przyrządzanie dań kuchni iberyjskiej. Proponujemy świeże ryby, takie jak wspomniana już dorada, a także dorsz, okoń, a także mrożony karmazyn. W naszym asortymencie nie mogło zabraknąć znakomitych owoców morza, w tym m.in. krewetek Black Tiger, raków w sosie i ośmiornic idealnych do przygotowania paelli.

Hiszpańska kuchnia to także znakomite mięsa. Dzięki nam możesz wykorzystać szynkę Serrano oraz policzki wieprzowe do przygotowania przepysznych mięsnych tapas w towarzystwie zielonych i czarnych oliwek, suszonych pomidorów czy anchois.