PL EN Wybierz język Unia Europejska
Wyszukaj: Zaawansowane

Wyświetl produkty wg:

Grecja


Leżąca gdzieś pomiędzy kuchnią śródziemnomorską a bałkańską Grecja to znakomity przykład wykorzystywania lokalnych składników do przyrządzania lekkich i prostych dań. Na potrawy regionu składają się głównie owoce morza i ryby, choć nie brakuje w nich także warzyw, najczęściej w formie marynowanej lub suszonej. Obowiązkowym elementem, jaki powinien pojawić się na greckim stole, jest jednak przede wszystkim wysokiej jakości oliwa z oliwek.

W naszym sklepie znajdziesz najlepsze produkty greckie niezbędne do przygotowania pysznych dań oraz przekąsek w duchu Zorby. Przygotowaliśmy świeże oraz mrożone ryby i owoce morza, marynowaną paprykę, suszone pomidory, zielone i czarne oliwki, kapary w zalewie, liście winogron, a także wspomnianą już oliwę z oliwek - podstawę dobrej kuchni śródziemnomorskiej.

W składniki rodem z Grecji można zaopatrywać nie tylko kuchnie restauracyjne, ale także te domowe, w których rządzi pasja, smak oraz aromat oryginalnych dań kuchni z samego krańca Półwyspu Bałkańskiego.