PL EN Wybierz język Unia Europejska
Wyszukaj: Zaawansowane

Certyfikat

"Kuchnie Świata" zostały nagrodzone przez Warsaw Insider'a jako najlepiej zaopatrzony w roku 2006 warszawski sklep z produktami pochodzenia międzynarodowego.
Zapraszamy do sklepów "Kuchnie Świata" w różnych miastach w Polsce.

 

 

"Tęsknota za domem - doskonale wiemy, co to znaczy i jak trudno poradzić sobie z tym często ogarniającym nas uczuciem. Żeby tylko móc zjeść tak jak w domu - humor od razu się poprawia. Niestety, w większości krajów poszukiwania rodzimych produktów z moich stron czyli Afryki Południowej, okazują się bezzasadne.
Takie przekonanie towarzyszyło mi do dnia, w którym trafiłam do "Kuchni Świata". Odkryłam sklep doskonale zaopatrzony w produkty niezbędne do przyrządzania potraw doskonale mi znanych z domu (ludzie z wielu innych krajów bez wątpienia również znajdą tutaj coś dla siebie).
Jest w czym wybierać: olbrzymia gama produktów afrykańskich, azjatyckich, greckich i japońskich, by wymienić tylko niektóre.
Z radością mogę godzinami wędrować między półkami, aby wreszcie, wypełniwszy po brzegi koszyk, uświadomić sobie, że oto znalazłam niezawodny lek na tęsknotę za domem. Zamiast rozmyślać o egzotycznych potrawach, mogę je przyrządzić sama".

(polskie tłumaczenie tekstu, który ukazał się w Warsaw Insider, 9/2006)

 

.