PRACOWNIK MAGAZYNU SPOŻYWCZEGO SKLEPU INTERNETOWEGO

magazynier KŚ

do naszego oddziału centralnego w Czosnowie pod Warszawą

Miejsce pracy: Biuro Handlowe Czosnów, ul. Gdańska 34

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przyjmowanie dostaw towaru
  • rozlokowanie towarów na odpowiednie miejsce składowania w magazynie
  • planowanie wykorzystania przestrzeni magazynowej
  • kontrola stanów magazynów oraz terminów przydatności
  • kompletacja zamówień
  • przygotowanie produktów do wysyłki
  • przygotowanie przesyłek
  • obsługa magazynu wg FIFO
  • utrzymanie porządku w miejscu pracy
  • inne prace magazynowe związane z działalnością sklepu

NASZE OCZEKIWANIA:

  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane prawo jazdy kat. B
  • niekaralność
  • komunikatywność
  • aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne
  • samodzielność i dobra organizacja pracy
  • dokładność, odpowiedzialność, zaangażowanie

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • praca od poniedziałku do piątku w godz. 6-14
  • świetną atmosferę w młodym, zgranym zespole

Aplikację prosimy przesłać na adres: tomasz.rakowski@kuchnieswiata.com.pl